• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • recepsahan.net
    • recepsahan.net
    • recepsahan.net

VAKFIKEBİR’DE 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİNE KATILDIK

ŞEHİT MEZARLARI VE ŞEHİT AİLELERİ ZİYARETLERİ: 1996 yılında Bingöl'de şehid olan Erdal BAŞTAN'ın Ballı Mahallesinde bulunan kabrini ve ailesini ziyaret ettik. 10.07.2020

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 4.sene-i devriyesinde öğleden önce, sayın Kaymakamımız ile birlikte şehit mezarlarını ziyaret ederek Kur'an okuyup dua ettik.

MERKEZ YENİ CAMİİNDE KUR’AN ZİYAFETİ: 15 Temmuz şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu ve duâlar edildi.
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve işbirlikçileri tarafından 2016 yılında kalkışılan hain darbe girişiminin dördüncü sene-i devriyesi dolayısıyla; Vakfıkebir’de ilçe müftülüğü tarafından 15 Temmuz şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilâveti ve duâ programı düzenlendi.
İlçe müftülüğünce “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, öğle namazından önce merkez yeni camide düzenlenen  programda din görevlileri, 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizin aziz ruhları için Kur’an-ı Kerim tilâveti, kaside ve cemaatinde iştirâkiyle salât-ü selâm ve tekbirler okudular.
Daha sonra İlçe Müftüsü Recep Şahan, yaptığı kısa sohbetinin ardından, başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere mukaddesât uğruna canlarını seve seve fedâ eden tüm şehitlerimiz için duâ yaptı.
Kaymakamımız sayın Mesut Yakuta‘nın da iştirak ettiği program, öğle namazının kılınmasıyla sona erdi.

AKŞAM PROGRAMI

15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümü dolayısıyla Vakfıkebir'de tarihi şadırvan yanında anma etkinliği gerçekleştirildi. İlçe protokolünün ve halkın katıldığı programda Vakfıkebir Merkez Yeni Camii M.Kayyımı Muhammet SAKA Kur’an-ı Kerim okudu, ilçe Müftümüz Recep ŞAHAN da DUA yaptı.15.07.2020

KUR'AN TİLAVETİ VE DUA VİDEOSU: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=9sC87WuOI00&feature=emb_logo
31 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SOSYAL MEDYA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret269730
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583
HAVA DURUMU
Üyelik Girişi
Saat