• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ülke olarak darbelere hiç de yabancı değiliz. Son olarak 15 Temmuz 2016 gecesi de darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık.

Ülke olarak darbelere hiç de yabancı değiliz. Son olarak 15 Temmuz 2016 gecesi de darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Şükür ki Allah’ın inayeti ve milletimizin destansı direnişi ile atlattık. Darbecilere ve onları gizli açık destekleyenlere tarihi ders verdik. Verdik ama vazgeçmiş değiller. Planları bitmedi bitmeyecek de.

15 Temmuz darbe girişimi özü itibariyle diğerlerine benzese de gerek figüranları gerekse sonuçları açısından diğerlerinden farklıydı. Bu sefer “Dini Cemaat” görünümlü bir örgüt eli ile yapılmak istenmişti. Temelde din istismarı vardı. Kırk yıllık emekleri! vardı. Kırk yıldan beri devletin kılcallarına kadar sinsice yerleşmişlerdi. Adı “cemaat” idi, “hizmet” idi. Gelinen noktada hizmetin milletimize değil Amerika’ya olduğu net olarak anlaşılmış oldu. Örgüt üyelerinin muska gibi üzerlerinde taşıdıkları “1Dolar”lardan da anlaşılacağı üzere bu yapının ana kumanda merkezi ABD. Fetullah GÜLEN’in 1999’da güya tedavi için oraya gitmesi ve bir daha dönmemesi de buna işaret olsa gerek.

.....

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ106 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SOSYAL MEDYA

    Vaaz Sohbet Kanalı


      Espiyem Medya
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam105
Toplam Ziyaret330718
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
HAVA DURUMU
Üyelik Girişi